درباره دایا کافی

فروشگاه قهوه دایاکافی

فروشگاه اینترنتی قهوه دایاکافی با توجه به افزایش مصرف قهوه در ایران، از ابتدا سعی در ارایه­ی هر چه بهتر محصولات با کیفیت و اورجینال داشته و از همان ابتدای کار به خاطر روند شفاف و صادقانه، در بین مشتریان خود محبوب بوده است. سایت دایاکافی با کادر مجرب و آموزش‌دیده، به طور شبانه ­روز در خدمت مشتریان خود بوده و همیشه پاسخگوی هرگونه سوال و مشکلات احتمالی بوده است.

صداقت سایت دایاکافی موجب شده تا مشریان به صورت کامل به سایت اطمینان داشته و همیشه از خرید خود راضی باشند. این مهم موجب افتخار گروه دایاکافی است.

کلیه اجناس روی سایت دایا کافی اصل بوده و در صورت عدم تطابق کالا با سفارش، کالا پس گرفته شده و مبلغ عودت داده خواهد شد. و نیز امکان مقایسه کالاها برای مشتریان عزیز فراهم می­باشد.

دایا کافی همچنان سعی در ارائه­ هرچه بهتر خدمات و سرعت ارسال کالا دارد و از این­رو امکان پرداخت در محل را در هر جای ایران برای هم­وطنان گرامی فراهم کرده است.

تیم پشتیانی دایا کافی کاملا آموزش دیده هستند و هرگونه سوال، حتی در رابطه با نحوه­ استفاده از کالا ها و موارد مشابه را به شما آموزش خواهند داد.

تنوع کالا در سایت دایاکافی بسیار بالاست و تمامی مشخصات کالاها به طور کامل و واضح بیان شده است .

چند وقتی است که سایت دایا کافی به صورت تخصصی شروع به فعالیت در زمینه قهوه و محصولات خوراکی کرده است و کلیه محصولات این شاخه ها اصل بوده و با بهترین تاریخ انقضای ممکن در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

Refund Reason